ROZHODOVÁNÍ

07. 10. 2012 | † 17. 05. 2013 | kód autora: Qos

 Rozhodnout se v čem by byl člověk úspěšný je pro někoho těžké. Možná bych řekl, že nejtěžší v životě. Rozhodujete si přeci o budoucnosti. A pokud studujete něco, co vás nebaví, proč to tedy studujete? Už tohle je chyba.. Já chápu, že po základní škole, spousta lidí neví, čím chtějí být a tak jdou na obor, kde mají třeba kamaráda atd. Ale snad po prvním roce studia už to vědět musí ne? Tak proč je stále tolik lidí nespokojených se svým životem?

Já když odcházel ze základní školy, nevěděl jsem, čím chci být. Protože mamča chtěla abych měl dobrou práci, nakonec se rozhodlo že půjdu studovat Instalatéra. První dojmy v pohodě, ale když pak začla praxe a když jsem zjistil jaké mají platy svářeči, tak jsem okamžitě změnil názor. Ano fajn, dobrý svářeč má i 30.000 kč, ale za jakou cenu. Stále někde lézt, svařovat v masce a tak celý život.

ŘEKL JSEM SI NE! Musel jsem udělat rozhodnutí a to velké. Jenže to bylo v době, kdy byla mamča nemocná a byla finanční krize a tak jsem šel ihned pracovat. Pracoval jsem v automobilovém průmyslu. Obešel jsem několik fabrik za poslední 3 roky a něco vám řeknu. Nikdy to nebylo ono. Takže co je vlastně můj OSUD?

Je to těžké rozhodování, jak jsem už psal, ale když v životě budete mnoho věcí odmítat, nepřijdou žádné nové věci:-) A tak jsem začal zkoušet MLM. (MultiLevel Marketing). Zjistil jsem, že právě tohle je cesta, kterou půjdu. 

Ve školách se podle mě dnes učí spousta věcí, které jsou naprosto k ničemu. Až sám život vás naučí.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.